Aktualnie znajdujesz się na: DomyWW Strona główna DomyWWDuże powierzchnie działek

NOWE DOMY Katowice i Mysłowice


Galeria wizualizacji
DomyWW
Duże powierzchnie działek

Domy z dużą działką w Katowicach i Mysłowicach

Ceny gruntów, a zwłaszcza tych dobrze zlokalizowanych, zasadniczo wpływają na ceny nieruchomości. Deweloperzy chcąc skusić klienta niższą ceną nieruchomości, rzadko proponują domy z działkami o powierzchni powyżej 350 m2, a jeżeli już takie się pojawiają, to ich ceny są stosunkowo wysokie. Można znaleźć całą rzeszę budynków szeregowych (mylnie nazywanych domami jednorodzinnymi) gdzie do domu przynależy "pseudo ogród" o powierzchni 100-200 m2.

Na naszym osiedlu do każdego z domów –jak się Państwo przekonają- przynależy działka o dużej powierzchni, ponieważ nasza wizja wymarzonego domu jest zupełnie odmienna. W związku z powyższym projektując Domy we wrzosach, nie kierowaliśmy się optymalizacją zysków (lokalizując jak najwięcej domów na danej powierzchni), a chęcią stworzenia wyjątkowych domów współtworzących jedną całość z przynależnymi ogrodami. Otoczenie domu ma zapewnić naszym lokatorom komfort psychiczny, tzn nie mają to być ogródki, których powierzchnia ledwo pozwala na rozpalenie grilla.

Reasumując, realizacją naszych zamierzeń projektowych jest zlokalizowanie poszczególnych budynków na działkach o powierzchniach od 502 m2 do 749 m2. Powierzchnie przynależne do domów dają możliwość swobodnego zaprojektowania własnego ogrodu, nie brakuje miejsca na aktywny odpoczynek i rekreację. Dodatkowo sprzedaż działek odbywa się wraz ze sprzedażą udziałów w zamkniętej wewnętrznej drodze dojazdowej.

PLAN ZAGOSPODAROWANIA OSIEDLA

DomyWW we WrzosachZESTAWIENIE DZIAŁEKDziałka

B1

B2

B3

B4

B5

B11

B12

Części wspólne

Powierzchnia

749 m²

505 m²

507 m²

502 m²

531 m²

620 m²

688 m²

521 m²Przy wyborze domu nie powinniśmy zapominać o kosztach jego eksploatacji. Jednym z głównych kosztów jest

Ceny gruntów, a zwłaszcza tych dobrze zlokalizowanych, zasadniczo wpływają na ceny nieruchomości.

Wszystkie domy na naszym osiedlu to budynki o wysokim standardzie, w których zastosowano szereg nowatorskich rozwiązań.


Numery telefonów:

Tomasz Pająk: +48 608 376 627